ŽPS
Marijina legija
Zbori
Svetniki meseca
Beseda »hvala« - z njo se lahko z resnično toplino zahvalimo za kaj lahko pa z njo kaj tudi nevljudno odklonimo; lahko pa je beseda »hvala« samo mrzla vljudnostna beseda brez resnične zahvale. Vse je odvisno od tega, iz kakšnega srca prihaja.
(Lojze Kozar)
Župnijska Karitas Črnuče

V Postni akciji 2001 smo zbrali del sredstev, potrebnih za nakup dvigala, ki je v pomoč mladi sokrajanki.
V župnijski Karitas Črnuče, ki deluje že 10 let, dela 13 prostovoljcev. Pomagamo ljudem, ne glede na osebnostne, statusne, nacionalne, verske, ideološke ali politične razlike. Dežurstvo je organizirano vsak prvi in tretji četrtek v mesecu na Dunajski 399 ob 18.30 uri.

Med drugim dajemo:

• materialno pomoč
  • osnovno svetovanje in usmerjamo ter
  • obiskujemo starejše ljudi.
Vsi, ki ste potrebni kakršnekoli pomoči, obiščite nas, skupaj bomo poiskali rešitev.

AKTUALNO:
Akcija "Stiska ne pozna počitnic"